ERL202K6700FKEK500
MFR.Part #
ERL202K6700FKEK500
JLCPCB Part #
C3428190
Description
-65℃~+175℃ 2.67kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors