ERL20261R00FKEK500
MFR.Part #
ERL20261R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3364163
Description
-65℃~+175℃ 261Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors