ERL0766K500FKEK500
MFR.Part #
ERL0766K500FKEK500
JLCPCB Part #
C3401280
Description
-65℃~+175℃ 250mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors