ERL075K6200FKEK500
MFR.Part #
ERL075K6200FKEK500
JLCPCB Part #
C3416940
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors