ERL0727K000GKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL0727K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3376129
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors