ERL0712K400FKEA500
MFR.Part #
ERL0712K400FKEA500
JLCPCB Part #
C3405542
Description
-65℃~+175℃ 12.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors