ERL0710M000FKEK500
MFR.Part #
ERL0710M000FKEK500
JLCPCB Part #
C3409879
Description
-65℃~+175℃ 10MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors