ERL07127R00FKEB500
MFR.Part #
ERL07127R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3571416
Description
-65℃~+175℃ 127Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors