ERL057R1500FKEK500
MFR.Part #
ERL057R1500FKEK500
JLCPCB Part #
C3448741
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.15Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors