ERL0520K500FKEA500
MFR.Part #
ERL0520K500FKEA500
JLCPCB Part #
C3405484
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors