ERC70681K00FKEK500
MFR.Part #
ERC70681K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3355142
Description
-65℃~+175℃ 681kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS