ERC5581K600BHEK500
MFR.Part #
ERC5581K600BHEK500
JLCPCB Part #
C3413730
Description
-65℃~+175℃ 125mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS