ERC553K6500FHEK500
MFR.Part #
ERC553K6500FHEK500
JLCPCB Part #
C3557609
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS