ERC551M8200BHEK600
MFR.Part #
ERC551M8200BHEK600
JLCPCB Part #
C3386004
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.82MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS