ERC551K3300BEEB500
MFR.Part #
ERC551K3300BEEB500
JLCPCB Part #
C3425446
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS