ERC551K1100DHEK500
MFR.Part #
ERC551K1100DHEK500
JLCPCB Part #
C3389555
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS