ERC5519K600FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5519K600FKEK500
JLCPCB Part #
C3416286
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS