ERC55135K00BEEK500
MFR.Part #
ERC55135K00BEEK500
JLCPCB Part #
C3473409
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 135kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS