ERC5510R000DKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5510R000DKEK500
JLCPCB Part #
C3369474
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS