Y162512K0000Q24W
MFR.Part #
Y162512K0000Q24W
JLCPCB Part #
C4194669
Description
-55℃~+150℃ 12kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount