ERC5035R700FKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5035R700FKEB500
JLCPCB Part #
C3550956
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 35.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS