ERC50261K00BHEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC50261K00BHEK500
JLCPCB Part #
C3540687
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 261kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS