D55342M07B22K0PT1V
MFR.Part #
D55342M07B22K0PT1V
JLCPCB Part #
C4128696
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount