D55342E07B267BRTS
MFR.Part #
D55342E07B267BRTS
JLCPCB Part #
C4260951
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 267kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount