D2TO020C1R300FTE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D2TO020C1R300FTE3
JLCPCB Part #
C4061667
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 20W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ TO-263(D2Pak) Chip Resistor - Surface Mount ROHS