CW02B750R0JE12HS
MFR.Part #
CW02B750R0JE12HS
JLCPCB Part #
C1429192
Description
-65℃~+350℃ 3.75W 750Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS