Y0007630R000T9L
MFR.Part #
Y0007630R000T9L
JLCPCB Part #
C1473195
Description
-55℃~+125℃ 600mW 630Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS