CW010R7100KE73
MFR.Part #
CW010R7100KE73
JLCPCB Part #
C1813842
Description
13W 710mΩ Wirewound Resistor ±10% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS