SA70AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA70AHE3/54
JLCPCB Part #
C3700454
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 113V 1uA 4.4A 500W 70V 77.8V TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS