CW0107K200KE73
MFR.Part #
CW0107K200KE73
JLCPCB Part #
C1814031
Description
-65℃~+350℃ 13W 7.2kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS