CW0105R000JR693
MFR.Part #
CW0105R000JR693
JLCPCB Part #
C1827904
Description
-65℃~+350℃ 13W 5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors