CW0104K700KE733
MFR.Part #
CW0104K700KE733
JLCPCB Part #
C1817780
Description
-65℃~+350℃ 13W 4.7kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS