CW01040K00JR69
MFR.Part #
CW01040K00JR69
JLCPCB Part #
C1821987
Description
-65℃~+350℃ 13W 40kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors