CW01010K00JR69
MFR.Part #
CW01010K00JR69
JLCPCB Part #
C1820553
Description
-65℃~+350℃ 10kΩ 13W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors