CQ121WD200KT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ121WD200KT4E
JLCPCB Part #
C2771575
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 2Ω ±0.5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS