RMC1K4421FTE
MFR.Part #
RMC1K4421FTE
JLCPCB Part #
C20095508
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS