CRCW25121K24FKEH
MFR.Part #
CRCW25121K24FKEH
JLCPCB Part #
C2125480
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS