CRCW12182M20FKEK
MFR.Part #
CRCW12182M20FKEK
JLCPCB Part #
C4095409
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS