CRCW12102R40JNEAHP
MFR.Part #
CRCW12102R40JNEAHP
JLCPCB Part #
C4037556
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS