CRCW12064M22FKEBC
MFR.Part #
CRCW12064M22FKEBC
JLCPCB Part #
C3984745
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS