CRCW080520K5FKEAHP
MFR.Part #
CRCW080520K5FKEAHP
JLCPCB Part #
C3986157
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS