P0805Z1003BBW
MFR.Part #
P0805Z1003BBW
JLCPCB Part #
C4069154
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount