CRCW080520K0JNTC
MFR.Part #
CRCW080520K0JNTC
JLCPCB Part #
C4288662
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount