CRCW080517K4FKEAHP
MFR.Part #
CRCW080517K4FKEAHP
JLCPCB Part #
C4310640
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS