CRCW080511K0JNTB
MFR.Part #
CRCW080511K0JNTB
JLCPCB Part #
C4195902
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount