CRCW0805115RFKTB
MFR.Part #
CRCW0805115RFKTB
JLCPCB Part #
C3999490
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount