CRCW060347K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060347K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C313764
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS