CRCW060333K0FKEAC
MFR.Part #
CRCW060333K0FKEAC
JLCPCB Part #
C3951459
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS