CRCW060330R0FKEBC
MFR.Part #
CRCW060330R0FKEBC
JLCPCB Part #
C4096220
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS