CRCW0603300RFKEBC
MFR.Part #
CRCW0603300RFKEBC
JLCPCB Part #
C4250338
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS